fbpx

חושבים על גירושין?

מבולבלים? מתלבטים? עם מי להתייעץ? מה לעשות? מתי לפעול?
מה עם הילדים / הדירה / הכסף / הפנסיה…?!

בואו נעשה לכם סדר.

עורך דין גירושין

עופר סטרוסקי
עו״ד לענייני משפחה וכלכלן

איך מתחילים?

קודם כל, מעבירים את הכח לידיים שלכם.

חשוב להבין ידע זה כוח!

אני מזמין אותך לקבל את המדריך השלם

חושבים על גירושין?  
ככה תיערכו נכון !

כאן. עכשיו. במתנה!

הידע שבמדריך יעניק לכם, כבר עכשיו,

יתרון משמעותי!

תגלו איך לצמצם את אי הוודאות והבלבול =  
תהיו ממוקדים יותר במה כן לעשות,
ולא פחות חשוב, מה לא לעשות.

חלמתם חלום, מצאתם זוגיות, בניתם בית, נולדו ילדים, צברתם רכוש…
ואופס, הנה אתם כאן.
משהו כנראה לא עובד ?!
וכנראה שיש בעיה, וכנראה שאתם צריכים (ומחפשים) עורך דין גירושין.  

נעים להכיר

עופר סטרוסקי, עורך דין וכלכלן, בעלים של משרד עו"ד לענייני משפחה.
המשרד מתמחה בהיבטים הרכושיים והכלכליים של דיני המשפחה והוא מהבודדים בישראל שבראשו עומד עו"ד שהוא גם כלכלן.
ולמה זה כ"כ חשוב? כי סכסוכי משפחה הם לא מעט סביב כ ס ף !!!
נכון ישנם גם נושאים אחרים, אבל בואו לא ניתמם, כמעט תמיד הכסף מעורב.

בסכסוכי גירושין, בחלוקת רכוש, בצוואות, בסכסוכי ירושה, ועוד ועוד. אפילו בענייני ילדים, וליתר דיוק מזונות ילדים, הכסף מעורב.
אז אם סכסוכי משפחה הם סביב כסף, לא כדאי שמי שיטפל  בכם יהיה בעל ידע והבנה כלכלית? התשובה ברורה.
וזה בדיוק מה שאנחנו עושים – שומרים על האינטרסים האישיים והכלכליים שלכם.

ואם אתם כבר כאן,
אתם כנראה מחפשים עורך דין גירושין מומלץ.

אז הנה מה שהלקוחות שלנו מספרים

פניתי לעורך דין עופר סטרוסקי ברגע הכי קשה בחיי. רגע של שבר גדול בזוגיות שעלול היה להביא עימו פירוק של משפחה מאושרת. בקשתי מעופר לקבל יעוץ אילו צעדים עליי לנקוט. עופר הקשיב לסיפורי כפי שאיש לא הקשיב לפניו, גם לא חבריי הטובים, ונתן לי הסבר מדויק מה האופציות שלי במידה ואבחר בכיוון של הליך גירושין. יותר מכך, עצותיו של עופר לשיקום הזוגיות והצלת משפחה בישראל עזרו לי לאין שיעור. בזכותו תגובתי היתה רגישה יותר, שקולה יותר והכי חשוב – חכמה יותר. למדתי שיש על מי לסמוך גם ברגע הכי קשה ומבלבל בחיים.
י׳: ״יש על מי לסמוך״
תהליך גירושין, כשיש ילדים רכוש והאירוע "נוחת" עליך, היה אחד מהרגעים הקשים שעברתי בחיי. עופר סטרוסקי ליווה אותי עם הנחיות והכוונה ראויים לציון. הן כעורך דין גירושין מומלץ ומקצוען והן במישור האנושי/אישי בו תמך וחלק עמי את ניסיונו הרב בתחום. במהלך התהליך, עופר חידד אצלי את ההפרדה בין עיקר לתפל, רגש לשכל ובזכותו הגעתי לקו הסיום כשאני במצב בו אני עומד להתחיל דרך חדשה כפי שציפיתי, במצב מצוין, לעצמי ולילדים. עופר הוא שילוב נדיר של ניסיון ואנושיות – דבר שאינו ברור מעליו בתחום. אני ממליץ עליו בחום, לכל מי שמתמודד עם תהליך גירושין
ע.פ: "עורך דין גירושין המלצות"
ישנם תקופות בחיים שאנו נמצאים במצבים קשים ומורכבים. לי זה קרה בהליך גירושין מורכב וקשה. נפגשתי עם עורך דין גירושין עופר סטרוסקי. אדם מקצועי, יסודי, הגון ואנושי. הפיח בי את האמונה, הביטחון והיכולת לתפקד ולהמשיך קדימה. טיפל בכל הצד המקצועי באופן מושלם ותמך בקטע הרגשי. אין כמוך איש יקר.
ע.פ: "עורך דין גירושין המלצות"
לעופר היקר, נכנסתי בוכה למשרד ומבולבלת בראש… וגרמת לי להבין הרבה דברים מפגישה איתך. מודה לך שעזרת לי !
ל.כ: "עורך דין תותח לגירושין״
הגעתי לעורך דין עופר סטרוסקי לאחר שירות מאכזב של מס' עורכי דין, ומהפעם הראשונה קיבלתי שירות מקצועי והוגן, יחס אישי ומכיל. עורך הדין הטוב ביותר שפגשתי ! מומלץ!
ל׳: "עו"ד מקצועי והוגן, יחס אישי״
עופר, ברצונינו להודות לך על שירות אדיב מקצועי ואמין בעריכת הצוואה. אין ספק שאמליץ בלב שלם עליך למקורבי.
ר׳: "עו״ד צוואה, המלצה״
בס"ד לעורך דין עופר היקר, שאת האמת שלנו הבאת בצורה ברורה ופשוטה. בלי תחבולות ובלי מלחמה, אין יותר מרגיע מדרך כזאת יפה. תודה רבה על המסירות שלך והענייניות בביצוע המשימה. תודה רבה על הדרך בה הבאת את הדברים על הנחישות וההבנה. אנחנו מודים על הסבלנות בכל שאלה ועל המקצועיות שהגשת בכל תגובה. תודה על הרוגע שהעברת לנו בהיותך שליח מדהים לעשות טוב. מעריכים ומוקירים
ת.: עו"ד גירושין מומלץ

לתיאום יעוץ משפטי אישי

מעדיפים להשאיר פרטים בטלפון  054-8131914 או בוואטסאפ?

התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת.

כמה דברים שחשוב לדעת

תחומי התמחות המשרד

תביעות גירושין
וייצוג בבית משפט

גירושין ברבנות או גירושין בבית המשפט לענייני משפחה, חלוקת רכוש בגירושין, גירושין אזרחיים, גירושין בהריון. בנוסף הסכם גירושין, חלוקת רכוש בין בני זוג, חלוקת רכוש ידועים בציבור ופירוק שיתוף. כמו כן עוסק המשרד במשמורת ילדים, משמורת משותפת, מזונות ילדים, מזונות אישה, הפחתת מזונות ילדים, הסדרי ראייה וזמני שהות.
זה מה שאני מחפש

הסכמי ממון וגירושין

עריכת הסכם ממון בהתאמה אישית, מו"מ וגישור על פי צרכיהם של בני הזוג, הסכם ממון לפני נישואין (הסכם טרום נישואין), הסכם ממון לאחר הנישואין. בנוסף הסכם זוגיות, הסכם הורות, הסכם בין זוגות חד מיניים והסכם שלום בית.
זה מה שאני מחפש

מזונות לילדים

החוק מחייב הורים לשאת בצרכי מחייתם של ילדיהם הקטינים. לגובה מזונות הילדים משמעות כלכלית רבה. בחישוב מצטבר לאורך שנים מדובר בסכומים לא מבוטלים. זאת הסיבה שמזונות ילדים מהווים לא אחת את עיקר הסכסוך בין בני הזוג. לפרטים נוספים אודות מזונות ילדים וכיצד הם נקבעים.
זה מה שאני מחפש

משמורת ילדים
(אחריות הורית) וזמני שהות

משמורת ילדים היא אחד הנושאים המורכבים והרגישים במסגרת הליכי גירושין. הורים רבים שואלים כיצד נקבעת משמורת ילדים?. למי מההורים הסמכות לקבל החלטות בנוגע לילדים?. איזה סוגי משמורת ילדים יש?. מתי נקבעת משמורת משותפת?. למי הסמכות לדון בענייני משמורת ילדים?. ומהם השיקולים של הערכאה השיפוטית בקביעת משמורת ילדים?
זה מה שאני מחפש

חלוקת רכוש בגירושין

חלוקת רכוש בגירושין משפיעה באופן משמעותי על עתידם הכלכלי של בני הזוג לאחר הפרידה ומדובר בסוגיה משפטית מורכבת ביותר. משום כך, זקוק הלקוח לייצוג משפטי מקצועי של עורך דין הבקיא לא רק במורכבות המשפטית אלא גם במורכבות הכלכלית/פיננסית של תחום רגיש זה ויידע לעמוד על מלוא זכויותיו של הלקוח
זה מה שאני מחפש

צוואות וירושות

עריכת צוואה, חלוקת רכוש בין יורשים, צוואה הדדית, טיפול בקבלת צו ירושה וצו קיום צוואה. ייצוג בסכסוכים בין יורשים ובהליכי התנגדות לצוואה. בנוסף הסכמים בין יורשים, הסתלקות מירושה וייפוי כוח הורי מתמשך.
זה מה שאני מחפש

משרד עו"ד לענייני משפחה

עופר סטרוסקי

עופר סטרוסקי, משרד עורך דין לענייני גירושין ומשפחה הוא משרד בוטיק בהוד השרון. תחום התמחותו המרכזי של המשרד הוא דיני משפחה, גירושין, ירושה וצוואה. המשרד עוסק גם בנושאים נלווים לענייני משפחה כגון סכסוכים עסקיים וכלכליים במשפחה, פיצוי על נזקים שנגרמו כתוצאה מסכסוכי משפחה (לשון הרע, פגיעה בפרטיות, ניכור הורי, תלונות שווא וכדומה), הליכי גישור ויישוב סכסוכים.

כמו בשחמט כך גם בהליך גירושין לא מספיק להכיר את כל הכללים כדי לצלוח את ההליך על הצד הטוב ביותר. אלא צריך לצפות כמה מהלכים קדימה, לתכנן מראש ולדעת מה לעשות ומה לא לעשות ואיך לא ליפול למלכודות. מומלץ לבחור את המלחמות ולדעת לבחור נכון גם כאשר אנו מוצפים ברגשות שהרי בסוף גירושין הוא הליך מסעיר רגשית.

קראו עוד

הערך המוסף שלנו.

התמחות בענייני משפחה וגירושין

המשרד מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ומקיף, זמינות וטיפול אישי ע"י עו"ד עופר סטרוסקי.

עורך דין גירושין עם התמחות בנושאים כלכליים

להבדיל מרוב עו"ד לענייני משפחה, לעורך דין עופר סטרוסקי ערך מוסף ייחודי בהיותו כלכלן מוסמך, בעל תואר שני במנהל עסקים וניסיון עסקי עשיר. לכן ניסיון זה מעניק ללקוחותיו יתרון משמעותי כאשר מדובר בניהול תיקים הכוללים רכוש רב, או בניהול תיקי רכוש בעלי אוריינטציה עסקית וכלכלית. קרא עוד אודות עו"ד עופר סטרוסקי

ליווי אישי ומקצועי

בהליך גירושין ישנם שני צדדים ונלווים אליו קושי וכאב שברוב המקרים לא ניתן לחמוק מהם. לכן תפקידו של עורך הדין הוא ללוות אתכם לאורך כל הליך הגירושין, לתמוך ולייעץ ברגעים של קושי, וכמובן לייצג אתכם ולעמוד לצידכם לאורך כל הדרך. זה הדבר שאנחנו עושים בצורה הטובה ביותר – במקצועיות, ברגישות מקסימאלית, בניסיון ובמסירות.

לתיאום יעוץ משפטי אישי

מעדיפים להשאיר פרטים בטלפון  054-8131914 או בוואטסאפ?   

התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת.

מה אנחנו מציעים?

נפרוש בפניכם מידע מקיף על זכויותיכם, חובותיכם וסיכויי ההצלחה בתיק.

נבנה עבורכם אסטרטגיה וטקטיקה משפטית להשגת המטרות אותם תגדירו.

נעמוד בחזית ונלווה אתכם מפגישת הייעוץ הראשוני ועד למתן הגט, במקצועיות ובנאמנות.

נעשה הכל על מנת להקל עליכם. לא תמיד צריך להגיע לבית המשפט. במידה וניתן יהיה להגיע להסכמות והבנות הדדיות, כמובן שזו תהא דרך המלך.

בעת הצורך נילחם ונייצג אתכם בערכאות המשפטיות עד שיושגו התוצאות הרצויות עבורכם.

אני מזמין אותך לקבל את המדריך השלם

חושבים על גירושין?  ככה תיערכו נכון !

כאן. עכשיו. במתנה!

עורך דין גירושין

לתיאום פגישת ייעוץ אישית
עם עו״ד עופר סטרוסקי

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית?
*דיסקרטיות מובטחת*