עורך דין גירושין המלצות

עורך דין גירושין מומלץ

עורך דין גירושין המלצות וחוות דעת לקוחות

חיפוש המלצות על עורך דין גירושין אצל חברים בני משפחה ומכרים הינו דבר נפוץ ומקובל. בוודאי שבעניין כה רגיש ודיסקרטי כמו פרידה מבן הזוג.

ליקטנו עבורכם המלצות נבחרות מלקוחותינו שהסכימו לאפשר לנו לפרסם את חוות הדעת שלהם. פרטי הלקוחות חסויים מטעמי הגנת הפרטיות.

ע.פ : עורך דין גירושין המלצות

עורך דין גירושין מומלץ

תהליך גירושין, כשיש ילדים רכוש והאירוע "נוחת" עליך, היה אחד מהרגעים הקשים שעברתי בחיי. עופר סטרוסקי ליווה אותי עם הנחיות והכוונה ראויים לציון. הן כעורך דין גירושין מומלץ ומקצוען והן במישור האנושי/אישי בו תמך וחלק עמי את ניסיונו הרב בתחום. במהלך התהליך, עופר חידד אצלי את ההפרדה בין עיקר לתפל, רגש לשכל ובזכותו הגעתי לקו הסיום כשאני במצב בו אני עומד להתחיל דרך חדשה במצב סביר, בר שיקום, לעצמי ולילדים.  עופר הוא שילוב נדיר של ניסיון ואנושיות – דבר שאינו ברור מעליו בתחום. אני ממליץ עליו בחום, לכל מי שמתמודד עם תהליך גירושין. ע.פ

ל. : עו"ד מקצועי והוגן, יחס אישי

עורך דין גירושין מומלץ

הגעתי לעורך דין עופר סטרוסקי לאחר שירות מאכזב של מס' עורכי דין, ומהפעם הראשונה קיבלתי שירות מקצועי והוגן, יחס אישי ומכיל.
עורך הדין הטוב ביותר שפגשתי ! מומלץ!

ל.

ר. : עורך דין צוואה המלצה

עורך דין גירושין מומלץ

עופר, ברצונינו להודות לך על שירות אדיב מקצועי ואמין בעריכת הצוואה.

אין ספק שאמליץ בלב שלם עליך למקורבי. 

ר.

ת.: עו"ד גירושין מומלץ

עורך דין גירושין מומלץ

בס"ד

לעורך דין עופר היקר, שאת האמת שלנו הבאת בצורה ברורה ופשוטה. בלי תחבולות ובלי מלחמה, אין יותר מרגיע מדרך כזאת יפה. תודה רבה על המסירות שלך והענייניות בביצוע המשימה. תודה רבה על הדרך בה הבאת את הדברים על הנחישות וההבנה. אנחנו מודים על הסבלנות בכל שאלה ועל המקצועיות שהגשת בכל תגובה. תודה על הרוגע שהעברת לנו בהיותך שליח מדהים לעשות טוב. מעריכים ומוקירים.

מ.א : עורך דין מקצוען מחיר הוגן

עורך דין גירושין מומלץ

עופר עו"ד מקצועו, ענייני וחריף. עמד על כך שנקבל את כל מה שמגיע לנו. בעל יחס אישי ומחיר הוגן. מומלץ מאוד.

מ.א.

י.ב : עורך דין מקצועי

עורך דין גירושין מומלץ

עופר, מעבר למקצועיות פגשתי אדם מדהים עורך דין אמיתי שידע לייעץ ולכוון אותי לפתרון הבעיה. תודה תודה 

י.ב.

מ.ו : עו"ד גירושין מומלץ עופר סטרוסקי

עורך דין גירושין מומלץ

אני רוצה לתת את ההמלצה שלי עבור עופר סטרוסקי. אני בהליכי גירושין מורכבים עם ילדים בתמונה. מהרגע שעובר היה אחראי בתיק חשוב לי לציין שהוא התייחס אליי ולתיק שלי בכובד חשיבות ורגישות. זה כלל כל טלפון ושיחה שלי עם כל השאלות והפחד שהיה לי. תמיד היתה לעופר סבלנות, הקשבה והכי הכי רגישות לדאוג לזכויות שלי ושל ילדיי. הוא נתן לי הכרה לכל מה שעברתי. במיוחד בתיק גירושין שבו יש כל כך הרבה על הפרק, עופר דאג שכל פרט יקבל יחס. כל מי שזקוק לשירות של עורך דין גירושין מומלץ ידע שעופר איש ישר, הגון, סבלני ומקשיב. 

אני מודה לך עופר על הטיפול המסור והמקצועי בתיק שלי. ברכה והצלחה.

מ.ו.

המלצות על עורך דין לענייני משפחה

עו"ד גירושין

לעורכי דין שגיא ורונית. רוצה אני להביע מילות תודה על תשומת הלב אישית והחמה, על ההתחשבות בכל פרט, על המעקב והטיפול, על המסירות בה טיפלתם בי כל העת, עם היחס האישי וסבלנות אין קץ, לא חסכתם במאמץ הראוי למחמאה. תודה, מוקירה ומעריכה באהבה !

המלצה עורך דין תותח לגירושין

עורך דין גירושין מומלץ

עופר, באמצע החיים נחתה עליי פצצה ומיד התקשרתי.
ידעת להיות האיש הנכון עבורי, להרגיע להדריך, ולסמן לי את הדרך המשפטית והאישית המתאימה עבורי. אין ספק שהיית האיש הנכון במקום הנכון. פשוט עורך דין תותח לגירושין. תודה, מומלץ בחום !
ב.

המלצות על עו"ד לענייני משפחה

עו"ד גירושין

צריך להאמין שישי עורכי דין הכי אנושיים מקצועיים מצוינים ואמינים שיש. קרה לי נס שזכיתי להכיר אתכם. הייתם בשבילי ולטובתי לאורך כל הדרך ובזכותכם הגעתי לחירות. תודה מכל הלב ממני ומבני משפחתי.

עו"ד גירושין מומלצים

עו"ד גירושין

לרונית ושגיא המלאכים של אמא !. בשמי ובשם אמא רציתי להגיד לכם תודה רבה מכל הלב. אני מודה לכם על הליווי של אמא. על שהייתם שם בכל פעם שרק ביקשנו. תודה על התמיכה, ההבנה והכל בחיוך ובאהבה. אין לי מילים לתאר את האושר שהבאתם למשפחתנו ולאמא בפרט. זכיתי שייצגתם את אמא בדרך הלא פשוטה הזאת ושחררתם אותה מכבלי העבר (22 שנים שהיא בתוך זה).אין לי ספק שנפגש ורק בדברים טובים – אמן ! תודה רבה.

עו"ד תותח לגירושין

עורך דין גירושין מומלץ

הגעתי לעורך דין גירושין עופר סטרוסקי לפגישת ייעוץ כשבמחשבה אני לקראת הליכים משפטיים מורכבים ויקרים. עופר השתמש ביכולותיו המקצועיות והאישיות והביא אותי לתוצאה הטובה ביותר והכל בהגינות ויצירתיות.

ממליץ עליו בחום, לכל מי שמחפש עורך דין גירושין תותח עופר הוא הכתובת.

י.ב.

 

עו"ד גירושין יחס אישי

עו"ד גירושין

רציתי להגיד לכם תודה רבה מכל הלב. אני מבקש להודות לכם מקרב לב על כל העזרה המשפטית והאישית. בימינו אין זה דבר מובן מאליו שיסייעו לאדם בשעת צרה ללא ציפייה לתמורה מיידית. יישר כח ! מוקיר מכל הלב ! עלו והצליחו.

המלצה עו"ד גירושין אכפתיים

עו"ד גירושין

ברצוני להודות לך מכל הלב על הטיפול המסור, האכפתיות והעזרה לאורך כל הדרך. על כל רגע שהיית לצידי ועזרת לי לסגור את עניין בית המשפט בהקדם האפשרי. תודה שעזרת לי לסגור עניין של שנים במהירות ובמקצועיות. בהערכה רבה.

חוות דעת מקצוענות

עו"ד גירושין

מכתב תודה . אני רוצה להודות לכם על יעוץ מקצועי ללא דופי. על הליווי שלכם לאורך התקופה גם אצלכם במשרד וגם בטלפון. בכל שעה ובכל זמן הייתם זמינים. לא, זה לא מובן מאליו ואני מעריכה את הבן אדם שבכם. ההגינות, נאמנות, אמינות, סבלנות ומעל הרצון לעזור גם מעבר ל"תמורה". לא לכל עורכי הדין סגולות אלו ועל כל זה תודה. מעריכה ומוקירה !

עורך דין המלצות

עו"ד גירושין

בס"ד. אין מילים בפי כדי לתאר את הערכתי לעבודה הקשה והמסורה שלכם בעניין שלי. ברצוני להודות לכם ולצוות הנהדר שלכם על השירות המקצועי היוצא מן הכלל שקיבלתי ממכם. בזכות טיפול מקצועי ואחראי ויחס חם ואנושי, הצלחתי לצאת מהמבוך אליו נכנסתי. תודה על העזרה הרבה, הדאגה והמסירות. מודה לכם על שהייתם תמיד זמינים להקשיב ולעזור. אין ספק שבחרתי נכון ! אוהבת ומוקירה מכל הלב.

עורך דין גירושין המלצה חמה

עורך דין גירושין מומלץ

נפגשנו רגע לפני שחתמתי על הסכם גירושין תוך שאני עושה וויתורים מרחיקי לכת ומבלי שאני מבינה את משמעותם.
רציתי רק לגמור עם זה.
עצרת אותי לרגע לחשוב. שאלת האם אני מבינה שאני מוותרת על כמיליון שקל??!
ולא, לא הבנתי.
ניצלו את התמימות וחוסר הידע שלי ואתה עצרת זאת.
בסוף השגנו יחד הסכם הגון ומכובד יותר.
תודה תודה מ.